BURSA
0224 532 10 98
bilgi@netkablosuz.com

Kablosuz İnternet Hizmetleri

Sınırsız , Limitsiz , Kotasız , Taahhütsüz Evde Ofiste Wifi İnternet Hizmeti

Kablosuz Wifi İnternet Hizmetleri

Kablosuz olarak sunulan internet tarifeleri Limitsiz , Kotasız, AKN siz, Taahhütsüz ve telefon gerekmeden saglanmaktadır. Yalın internet yada uydunet gibi görünsede aslında farklıdır. Fiber hızında wifi internet hizmeti Bursa’nın tüm bölgelerinde hizmet vermektedir. Gerekli koşullar sağlandıkran sonra internet altyapı sorunu olan bölgelerde internet çözümü sunulmaktadır.

Kablosuz İnternet Nasıl Alabilirim ?

Bursa’da kablosuz internet almanız için teknik ekibimiz ile iletişime geçiniz. İnternet hizmeti satın almak istediğiniz bölgece kesif yapılacak ve size detaylı bilgi verilecektir. Evde internet paketlerinden yararlanmak için bulundugunuz konumun ana internet verici noktalarıyla arasında bir engel olmaması gerekiyor. İnternet hizmeti almak istediginiz binanın yüksek bir yerine internet alıcısı için bir anten takılmaktadır. Bu wifi anten sayesinde uydunet gibi internet hizmeti alabilirsiniz. Kaliteli ve ucuz internetin keyfini çıkarın.

Neden Kablosuz İnternet Tercih Etmeliyim ?

Kotasız İnternet Kullanmak İstiyorum

Eger internet tarifelerinde kota olmasın istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sağladığımız internet paketlerinde GB kotası bulunmuyor. İnternet hızım neden düşüyor ? Sorununu ortadan kaldırdı. Kota dolduğu için internet hızınız yavaşlamayacak. AKN AKK kostazız internet tarifeleri hakkında bilgi alın.

Ucuz ve Kaliteli İnternet Tarifeleri

Kablosuz internet paketlerimiz hakkında bilgi aldığınızda piyasa kosullarına göre cok ucuza internet satın alabileceiginizi göreceksiniz. Yalın internet gibi telefon hattına gerek olmadığı için gereksiz para ödemeyin.

Taahhütsüz İnternet Paketleri

Ev internet kullanıcıları taahhütlü paketler nedeni ile yüksek paralar ödeyerek kurumsal firmalara bağlı kalmaktadır. İnternet kapatma ücreti olmadan internet hizmetini kapatabilirsiniz. Taahhütsüz internet olduğu için kapatmak istediğinizde para talep edilmemektedir.

Simetrik ve Asimetrik Tarifeler

Evde internet kullanıcıları için Asimetrik internet paketleri tercih ediliyor. Kurumsal Ofis Fabrika gibi ticari talepler içinde Simeterik internet paketleri sunulmaktadır. Antwifi olarak bireysel ve kurumsal bavurular için internet tarifeleri çeşitlendirilmiştir.