BURSA
0224 532 10 98
bilgi@netkablosuz.com

Kablosuz İnternet Hizmetleri

Sınırsız , Limitsiz , Kotasız , Taahhütsüz Evde Ofiste Wifi İnternet Hizmeti

Evde Kablosuz İnternet Fiyatları

Evde Kablosuz İnternet Fiyatları ve  Paketleri incelediniz mi ? Netkablosuzun Fiber hızında limitsiz, kotasız ve tahhütsüz internet paketlerini tam size göre. Altyapı gerektirmeyen internet hizmetlerinden faydalanmak ister misiniz. Eve internet bağlatmak istiyorsunuz ! Evinizde yada binanızda internet altyapınız mı yok ? Evde internet kampanyaları, paketleri ve fiyatları için hemen başvur .

evde internet fiyatları

evde internet fiyatları 10mbps

evde internet fiyatları 16 mbps

kablosuz wifi bursa

evde internet fiyatları 32 mbps

Evde Kablosuz İnternet Paketleri Hakkında

Sizlere en kaliteli evde internet hizmetini verebilmek için her geçen gün internet altyapısını yenilemeye devam ediyoruz. Bursa’da ucuz ve kaliteli internetin gerçek adı NetKablosuz İnternet Hizmetleri. Kablosuz evde internet paketlerinde herhangi bir kota bulunmamaktadır. Limitsiz olarak verilen internet paketleri almak için taahhüt yapmanıza artık gerek yok.  Evde internet fiyatlarımız rekabet koşullarına göre piyasa ortalamasının altındadır. Bulundugunuz mahllede daire yada binada internet alt yapısı yok mu ? Altyapısı olmayan yerlere internet almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Taahhütsüz evde internet paketlerimizi inceleyip seçim yapabilirsiniz. Evde internet paketleri kablosuz olarak , internet alt yapısı gerektirmeden saglanmakatdır. Eve internet bağlatmak istiyorsanız bize hemen telefon ile ulaşıp bilgi alabilirsiniz. Evde internet sınırsız olarak saglanabilir. Sınırsız internet kampanyaları hakkında detaylı bilgi al.

Bursa ilinde hizmet verilmektedir. Bursa yıldırım osmangazi nilufer gibi ilçelerde belirli bölgelere internet hizmeti verilmektedir. İnternet almak istediginiz konumu teknik ekibimiz ile paylaşırsanız siz detaylarla ilgili bilgi verilmektedir. Evde kablosuz internet fiyatları için lütfen iletişime geçiniz.

evde internet paketleri bursa